Titles you rated
The Gray ManRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0