Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0