Series
Ratings
31
Demon SlayerRated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 5.0
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5