Titles you rated
SupacellRated ★ 4.0
Better Than UsRated ★ 5.0- Dr.B-PANGRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
The Asunta CaseRated ★ 1.0
Ragnarok Season 3Rated ★ 0.5
Ragnarok Season 2Rated ★ 5.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 4.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 2.5
Another LifeRated ★ 3.0
Another LifeRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
KaosRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 4.5