Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0