Titles you rated
Death BellRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0