Movies
Ratings
89
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0