Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 4.0