Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0