Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.5
The Art of SeductionRated ★ 1.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 0.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 0.5
Ju-on: The CurseRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
AntiqueRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 1.5
Death BellRated ★ 2.0