Series
Ratings
75
Ashes of LoveRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 5.0
Meteor GardenRated ★ 4.0
Untouchable LoversRated ★ 5.0
The Princess WeiyoungRated ★ 3.0
Eternal LoveRated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Love O2ORated ★ 2.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0
Skam Season 4Rated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 1.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Skam Season 2Rated ★ 5.0
Skam Season 1Rated ★ 5.0
Skam Season 3Rated ★ 5.0
HERORated ★ 1.0