Titles you rated
Train to BusanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
JumperRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.5