Titles you rated
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 2.0
BoJack HorsemanRated ★ 2.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 1.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 4.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
- War of MoneyRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0