Movies
Ratings
30
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 1.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0