Movies
Ratings
165
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.5