Movies
Ratings
372
The ApartmentRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
John WickRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
 
Top GunRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
PawnRated ★ 2.5