Series
Ratings
130
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 2.5