Movies
Ratings
119
AladdinRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0