Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
One Piece Film: GoldRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.5
Doggy PooRated ★ 4.5
One Piece: Adventure of Dead EndRated ★ 3.0
The SnowmanRated ★ 5.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 4.5
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5