Series
Ratings
19
Amy Bradley Is MissingRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The StaircaseRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0