Titles you rated
Voice season1Rated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 1.5