Titles you rated
Weathering With YouRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Doggy PooRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Saw XRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 0.5