Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 4.0
MF GhostRated ★ 2.0
Tower of GodRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Welcome, First Time Living in KoreaRated ★ 0.5- Korean Ghost StoriesRated ★ 4.0
Lala LandRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0- We Got Married Season 2Rated ★ 5.0
- BernardRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Hometown LegendsRated ★ 3.0
Where Is My HomeRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.5