Titles you rated
- Code Blue SpecialRated ★ 4.0
- ヴォイス〜命なき 者の声〜Rated ★ 4.0
- ChangeRated ★ 5.0
- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 2.5
Galileo ZeroRated ★ 5.0
Code Blue Season 2Rated ★ 4.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 2.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.0
BOSSRated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 4.0- MR. BRAINRated ★ 5.0
- プライドRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0