Titles you rated
Free WillyRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.5
Cinderella ManRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
The RoadRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0