Titles you rated
The BlacklistRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5