Titles you rated
PapermanRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 4.0
Never ForeverRated ★ 3.5
NineRated ★ 3.0
House of Flying DaggersRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 5.0
HoneyRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0