Series
Ratings
46
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Six Feet UnderRated ★ 4.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
The Big CRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0- DexterRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0