Movies
Ratings
375
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Prayers for BobbyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
 
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5