Series
Ratings
102- Steel Troops WRated ★ 4.5
 
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
 
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 4.5
 - TeletubbiesRated ★ 4.5
 
GleeRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
 
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5