Movies
Ratings
125
Me Before YouRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
When I Turned NineRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0