Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.5
6/45Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0