Titles you rated
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 2.5
The Maid and the MagicianRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 1.0
Lovely RivalsRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 5.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.0
Horror Stories 2Rated ★ 0.5- As the Gods WillRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 1.5
Monster HouseRated ★ 1.5