Series
Ratings
39
Love NaggersRated ★ 2.5
Love NaggersRated ★ 2.5
Love NaggersRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0