Movies
Ratings
71
Happy FeetRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.0
BoltRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.5