Titles you rated
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Tomorrow VictoryRated ★ 1.5
49 DaysRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.0
The MissingRated ★ 1.0
Squad 38Rated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 2.0