Titles you rated
The ClientRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 1.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 1.5