Movies
Ratings
135
The Stepford WivesRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.0
TwinstersRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The ConductorRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0