Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0