Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.0