Movies
Ratings
202
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
20th Century WomenRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 1.5
Big FishRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0