Movies
Ratings
100
42nd StreetRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Blades of BloodRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0