Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0- NaRated ★ 4.0
- GeomiRated ★ 5.0
MRated ★ 5.0- Terms of EndearmentRated ★ 4.5
- Palace of DreamsRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 4.0- TruthRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
- BossRated ★ 4.5
TomatoRated ★ 4.0- Bizarre BunchRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 2.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5