Titles you rated
DorohedoroRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0