Movies
Ratings
651
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Please Don’t Save MeRated ★ 2.5
Moving OnRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0