Titles you rated
In TimeRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 0.5
The Little MermaidRated ★ 0.5
LucyRated ★ 1.5
The PrisonRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0