Titles you rated
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Beyond the CloudsRated ★ 1.5
Super FamilyRated ★ 3.5
Woman with a SuitcaseRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0