Series
Ratings
54
BigRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.5