Series
Ratings
43
You're My PetRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.5
Oh My VenusRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0