Titles you rated
AemaRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Wedding ImpossibleRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.0